8:00 - 20:00

Кошик порожній!

Іграшки Furby

Показати:
Сортування:
Іграшки Furby

      Фербі Бум – весела інтерактивна іграшка, яка підходить для дітей віком від 6 років. Вона заряджає позитивними емоціями дітей та дорослих. Furby Boom має не лише цікаву зовнішність, а й свій характер, унікальну міміку, поведінку.

      У процесі спілкування зі звірком у нього формується характер. У відповідь на вітання та доброту, він буде радувати своїми теплими почуттями. Якщо ж не зважати на іграшку, вона засумує. Почухавши звіра за вушками, він буде дуже радіти і сміятися.

       Смикаючи за хвіст Фербі або ж перевертаючи його, він може розгніватися і образитися. Furby любить танцювати, співати, веселитися. Очі іграшки анімовані. За допомогою яскравого дисплея можна зрозуміти, в якому настрої знаходиться звірятко. Під час гри Фербі Бум вивчає нові слова. Купивши відразу кілька вихованців Фербі, вони танцюватимуть і гратимуть один з одним. За цим спостерігати ще цікавіше.

       Кумедного звірка можна годувати. На його язичці розташований датчик, натиснувши на який можна заповнити всі сили в пушистика. Розвеселити Фербі можна лоскотом. Furby має російськомовну та англомовну версії. 

      Працює м'який пухнастик від 4 батарейок. У комплект вони не входять. Для включення іграшки слід просто заговорити з нею. Для відключення достатньо покласти її на спину.

      Boom вийшла у 2012 році та здивувала світ унікальними здібностями. У 2016 році новинка Furby Connect підкорила всіх любителів цікавих іграшок. Нова версія почала виражати почуття більш зрозуміло, барвисто та яскраво.

Переваги Furby Boom

        Фербі Бум має масу переваг:

  • Надійність. Це не просто електронна іграшка, це справжній друг, який має набір різноманітних реакцій. Чутливі датчики на звірі роблять його інтерактивним і легко навчається.
  • Безпека та міцність. Іграшка абсолютно нешкідлива для дитини. Не містить дрібних елементів. Завдяки міцному матеріалу вона витримує можливі падіння. 
  • Відмінна якість. Новинка приємна на дотик, має барвистий колір. Вона максимально наближена до справжнього звірка.
  • Різноманітність кольорів. Можна підібрати екземпляр залежно від статі дитини чи під колір дитячої кімнати.

    Придбати цю чудову інтерактивну іграшку рекомендуємо у нашому інтернет-магазині. Ви подаруєте дитині незабутні враження та розширите її межу спілкування. Furby Boom допоможе Вашому скарбу чудово провести час, урізноманітнить сімейний вечір, дозволить дитині щодня розвиватися. Купуйте Фербі у нас та радуйте своїх дітей.

У цій категорії немає товарів.