8:00 - 20:00

Кошик порожній!

І пневматичні, і гідравлічні обприскувачі є механічними (тобто як «мотор» в них використовуються м'язи садівника або городника). 
  • 19 березня 2019 20:24:52
  • Відгуків: 0
Ви вже наварили на рік вперед варення та джему, закатали десятки банок з компотом та соком, перепробували всі рецепти пирогів та млинців з яблучними інгредієнтами, а запаси свіжих плодів усі не закінчуються? Тоді найкращий вихід із ситуації - приготувати сухофрукти. 
  • 11 березня 2019 21:40:59
  • Відгуків: 0
Наближаються теплі дні, а разом з ними - традиційні садово-городні роботи. 
  • 04 березня 2019 22:21:03
  • Відгуків: 0

Як вибрати масляний обігрівач?

  • 04 грудень 2018 14:43:31
  • Відгуки:0
  • Переглядів: 255
  • 0

У зимовий період питання якісного обігріву житла стає як ніколи актуальним. Приходить час задуматися над придбанням якісного обігрівача, який би відповідав усім вимогам у плані продуктивності та функціональності, безпеки та цінових показників.

Зміст

Не всі знають, як вибрати масляний обігрівач і які моменти є важливими в процесі покупки. Якісний масляний обігрівач для будинку має простий принцип роботи і в його пристрої також немає нічого складного. Щоб зрозуміти, як вибрати масляний радіатор, потрібно ознайомитися з наведеною нижче інформацією. Спочатку розберемося, що таке масляний обігрівач і як він влаштований.

Як працює масляний обігрівач?

У переносних обігрівачах масляного типу після підключення приладу до електромережі здійснюється нагрівання тену, який поступово нагріває мінеральну оливу. Розігріта олива передає тепло корпусу обігрівача. Далі тепло плавно поширюється приміщенням, де знаходиться радіатор.

Масляный обогреватель в работе

Будь-який масляний обігрівач принцип роботи має той самий, незалежно від габаритів, потужності та функціональних можливостей. Вже розібралися з темою, як працює масляний обігрівач, настав час докладніше вивчити його конструктивні особливості.

Влаштування масляного радіатора

Устройство масляного обогревателя

У такому важливому питанні як вибір масляного обігрівача не останнє місце займають його функціональні можливості. В цілому пристрій масляного обігрівача складається з термостійкого металевого тену, що поміщений у міцний корпус. У середині знаходиться олива, що власне і виступає в ролі теплоносія. Сучасні радіатори, оснащені терморегуляторами та таймерами з цифровим дисплеєм. Також є система контролю, яка спрацьовує при випадковому перекиданні пристрою негайно відключаючи його.

Як користуватися масляним обігрівачем?

Для простого користувача зовсім не складно розібратися, що є масляним обігрівачем, як користуватися ним і кілька корисних рекомендацій по даному пристрою буде представлено нижче.

Олійні радіатори прості в експлуатації. Достатньо під'єднати прилад до електромережі, налаштувати необхідну інтенсивність обігріву та можна спокійно насолоджуватися комфортом. У плані догляду ці пристрої також не вимагають особливої ​​уваги. Пил достатньо протерти сухим рушником. При неправильному догляді термін служби масляного обігрівача значно знижується.


Масляный обогреватель в интерьере

При використанні приладу слід стежити, щоб кабель живлення не торкався гарячого корпусу. Дані обігрівачі завжди повинні бути у вертикальному положенні.

Не слід зберігати прилад на балконі. Це може призвести до виходу з ладу. Краще якщо радіатор у процесі роботи розташований якомога далі від легкозаймистих предметів. Дані рекомендації допоможуть успішно експлуатувати обігрівач тривалий час. Зазвичай термін експлуатації масляного обігрівача становить щонайменше 5 років.

Потужність масляного обігрівача

Сучасний масляний обігрівач потужність може мати різну залежно від особливостей кожної конкретної моделі. Наприклад, якщо потужність приладу 1,5 кВт, то він зможе якісно обігріти територію площею не більше 15 квадратних метрів. Якщо площа більша за вище згадану потужність радіатора доведеться працювати тривалий час, що може негативно вплинути на терміни його експлуатації.

Яку оливу заливати в масляний обігрівач?

Корпус радіатора масляного типу може бути пошкоджений з різних причин, і таке трапляється нерідко. Для усунення несправностей доводиться не лише відновити герметичність самого корпусу, а й залити нову олію. В такому випадку виникає питання - яке масло заливати й скільки оливи в масляному обігрівачі?

У згаданих радіаторах використовують мінеральну оливу для трансмісій авто або трансформаторну з відмінною теплопровідністю та стійкістю до знижених температур. За кількістю теплоносія пропорції є індивідуальними залежно від модельного ряду та габаритних розмірів.

Масляный обогреватель в разрезе

Плюси та мінуси масляних обігрівачів

Серед основних переваг масляних обігрівачів слід зазначити такі:

  1. Не спалює кисень;
  2. Відсутня потреба в монтажних роботах та складному налаштуванні;
  3. Простота експлуатації;
  4. Відсутність шуму;
  5. Мобільність;
  6. Можливість встановлювати оптимальну температуру нагріву;
  7. Наявність таймера в окремих моделях та вентилятора;
  8. Захист від перегріву.

Крім перерахованих позитивних якостей масляні обігрівачі мають деякі мінуси. Наприклад, якщо прилад експлуатуватиметься практично цілодобово, будуть досить суттєві витрати на електроенергію. Масляні обігрівачі нагріваються поступово, а коли досягли потрібної температури іноді чути тріск оливи. У будь-якому випадку, ці недоліки легко компенсуються перевагами вибору на користь даних опалювальних приладів.

 
 
Залишити відгук  ↓
 
Ще ніхто не залишив відгуків.