8:00 - 20:00

Кошик порожній!

Електроінструмент

Показати:
Сортування:
Виберіть підкатегорію
Електроінструмент

Електроінструмент вважається незамінним при веденні домашнього, промислового господарства, при виконанні оздоблювальних, ремонтних та будівельних робіт. На даний момент виконання будь-яких робіт важко уявити без використання електроінструменту. Наприклад, ви придбали нові меблі і вам потрібно її зібрати - погодьтеся, що значно зручніше зробити це за допомогою шуруповерта, а не ручної викрутки. За допомогою електроінструменту можна виконувати такі види робіт як шліфування, різання, зняття покриття з фарби, полірування тощо.

Електроінструмент не тільки підвищує якість виконання, а й заощаджує Ваш час

Вони легкі у застосуванні, сприяють високій результативності, і внаслідок цього електроінструменти допомагають полегшити та прискорити цей процес. Головною перевагою цих приладів є ергономічність та, за умови правильного використання, довговічність.

Кожен господар знає, що наявність якісних електроінструментів у процесі ремонтних робіт дуже важлива.

Існує безліч моделей електроінструменту - важко навіть перерахувати всі види. Є такі, робота яких залежить від мережі, а є переносні, які, в свою чергу, є більш комфортними в експлуатації. Найзручнішими вважаються багатофункціональні інструменти, оскільки вони поєднують у собі кілька апаратів. Основними електричними «помічниками» вважаються такі, як: дрилі, шуруповерти, шліфувальні машини (болгарки), рубанки, перфоратори, дискові пилки, фрези і т.д.

Найбільшою популярністю користується електродриль, за допомогою якого можна просвердлити отвори в різноманітних матеріалах, а у разі вибору ударного дриля зі свердлом із твердого сплаву, можна продирявити навіть бетон і камінь.

Такий універсальний інструмент, як болгарка, дає можливість нарізування металевих заготовок та плит з каменю, полірувати та шліфувати поверхні різноманітних деталей.

Якщо необхідно просвердлити отвір у надміцному матеріалі, вам допоможе перфоратор. За його допомогою ви зможете легко зробити отвір для дверей у бетонній чи цегляній стіні, при цьому не руйнуючи її цілісність.

За допомогою дискової пили стане можливим поздовжнє та поперечне розпилювання фанери, пластику, дерева, ДСП та м'яких металів. Також у певних випадках вам можуть стати в нагоді електрорубанки, фрезери і, звичайно ж, шуруповерти.

Електроінструмент – це Ваш постійний «помічник»

Рано чи пізно інструмент все одно вам знадобиться, тому його наявність потрібна в кожному будинку. Отже, варто купити електроінструмент і тоді вам, напевно, не доведеться йти до сусіда, щоб попросити запасний дриль.

На даний момент виробники електроінструменту приділяють багато уваги таким аспектам як безпека, продуктивність, ергономіка своєї продукції і намагаються винайти максимально зручний дизайн, а також зменшити вагу інструменту.

Придбати електроінструмент високої якості за прийнятною ціною без значних витрат часу ви можете в нашому інтернет-магазині SHURUPOVERT.