8:00 - 20:00

Кошик порожній!

Сівалки ручні

Показати:
Сортування:
Сівалки ручні

Сівалка ручна – високоякісне та ефективне обладнання, призначене для більш високої точності висіву. Відбувається це шляхом грамотного розподілу посівного матеріалу в грунт. Продаж сівалок зернових – один із ключових напрямків роботи нашого інтернет-магазину.

Основні конструктивні особливості ручної сівалки точного висіву

Передні призначені для створення посівних лунок та борозен; Сівалка зернова конструктивно складається з одного бункера або в деяких моделях – з кількох спеціальних місткостей, паралельно розташованих між собою. Також основними деталями є колеса та спеціальна рукоять для зручного керування. Обладнанням оснащено двома типами коліс:

Задні – для подальшого засипання засіяного матеріалу.

За допомогою сучасних моделей можна створювати один ряд посівного ґрунту за один прохід, що цілком достатньо для власників заміських ділянок. Однак є моделі, оснащені кількома бункерами – для створення кількох рядів. Ключові переваги використання інструменту – ідеальні розмірні інтервали між рядами, точний напрямок та значне зменшення часу, необхідного для засіву.

Як працює обладнання

Якщо ви вирішили купити ручну сівалку, то незайвим буде дізнатися про принцип її функціонування. Під час складання спеціальна рукоятка для керування змінює своє "транспортне" розташування на "робоче", після чого на агрегат надягається заднє колесо. Після цього – етап регулювання, у якому задаються індивідуальні параметри кожного типу культури. Для цього регулюється спеціальний диск, вмонтований у бункер. Кожен диск відповідає різним культурам – від овочів до газонної трави.

Наступний етап – безпосередньо засів. Коли починається рух, ремінна або ланцюгова передача переднього колеса починає подавати обертальні імпульси на бункерний диск. Внаслідок цього відбувається захоплення насіння. Необхідна глибина посіву забезпечується лемешем, а вбудований у конструкцію розмітник одразу розкреслює лінію для наступного ряду.

Купити сівалку зернову: основні характеристики

У ціновому плані моделі відрізняються від особливостей конструкції та брендового виробника. Агрегати, що дозволяють одразу робити кілька рядів (тобто з наявністю кількох бункерів), коштуватимуть набагато дорожче, але при цьому суттєво економити час робіт. Також купити ручну сівалку можна з додатковими «функціями» - спеціальним розмітником або плугом для насіннєвої засипки.

У цій категорії немає товарів.