8:00 - 20:00

Кошик порожній!

Верстати для заточування

Показати:
Сортування:
Ціна  1437 - 2394 грн
Виробник
Наявність
Призначення
Верстати для заточування

Верстат для заточування ланцюгів бензопил

При роботі пов'язаній з обробкою деревини незамінним інструментом стане бензопила. Обрізка чагарників і дерев, розпил дерева, і його подальша обробка постійно вимагають використання саме цього агрегату. У випадку, якщо за родом діяльності або просто захоплення ви стикаєтеся з частим використанням бензопили, то, безсумнівно, знаєте, наскільки швидко затуплюється робочий елемент - ланцюг. Для швидкого та якісного повернення пилки в робочий стан необхідно систематично заточувати зуби. Найкраще з цим впорається спеціальний верстат.

 Верстат для заточування ланцюгів бензопил дає можливість:

  • Легко та швидко уточнити ланцюги, не порушуючи при цьому необхідні кути робочої поверхні;
  • Заточувати інші інструменти, такі як різець, свердло, фреза;
  • Отримувати якість та швидкість запила ланцюгів бензопили шляхом високої продуктивності. При цьому верстат для заточування ланцюгів має невелику вагу та досить компактний;
  • Здійснити всі необхідні маніпуляції на робочому місці, без вивезення у спеціальні сервісні служби. Верстат для заточування ланцюгів купити необхідно для економії часу, грошей, ресурсів;
  • Проточити робочу поверхню рівномірно, по всій довжині та висоті ланцюга, що позитивно впливає на продуктивність інструменту.

При покупці верстата для заточування ланцюгів необхідно звертати увагу на такі параметри:

  • Потужність двигуна;
  • Рівень шуму;
  • Вага та конструкція агрегату;
  • Швидкість елемента обертання – вал шпинделя;

Верстат для заточування ланцюгів купити в Україні коштує лише тому, що це універсальний пристрій, який використовується не тільки у великих майстернях або спеціалізованих підприємствах. Досить часто його купують і для використання у домашньому господарстві. Садові ділянки в заміських будинках вимагають постійного уникнення своїх господарів, а значить бензопила обов'язковий інструмент у підсобному приміщенні. Верстат не вимагає наявності особливих навичок та знання, також при роботі з ним немає потреби у допоміжних інструментах.

Купити точило для ланцюгів бензопил ціна яких може змінюватись в залежності від параметрів та виробника – значить, гарантовано забезпечити інструменту постійний робочий стан, що підвищує термін його експлуатації у рази. Якщо було помічено, що бензопила стала сильно вібрувати й буквально вискакувати з рук, збільшився час на розпил деревини незначного об'єму, а також витрата палива збільшилася, а стружка стала дрібним і спаленим, то це ознаки ланцюга, що затупився. За наявності верстата ці неприємні симптоми усуваються за лічені хвилини.