8:00 - 20:00

Кошик порожній!

Купити зварювання в Києві

Показати:
Сортування:
Виберіть підкатегорію
Купити зварювання в Києві

Сучасні зварювальні апарати: типи, можливості, варіанти вибору

Професійне зварювальне обладнання ефективно застосовується у різних сферах промислового виробництва, а також у будівництві, ремонті та монтажі металоконструкцій. Якщо раніше купити зварювальний апарат з потрібними технічними параметрами, було не зовсім простим завданням, що потребує чимало часу, то абсолютно вільно в будь-якому ціновому сегменті можна придбати сучасний технологічний агрегат для зварювання, перевірених практикою марок «Патон», «Kaiser», «Дніпро-М», в онлайн магазині SHURUPOVERT. Нашим покупцям не доведеться морочити собі голову над проблемою пошуку відповідної моделі, допоміжних аксесуарів та засобів індивідуального захисту. У нас надані зварювальні апарати згаданих вище брендів останніх версій з повним переліком додаткових комплектувальних для високоякісного виконання будь-яких робочих завдань.

Серії агрегатів для зварювання

Зварювальне обладнання, що використовується в різних виробничих циклах, пов'язаних з виготовленням, монтажем та ремонтом металоконструкцій, представлено такими типами агрегатів:

 • сварочные аппаратыкласичні трансформатори
 • інвертори,
 • класичні випрямлячі,
 • інверторні напівавтомати,
 • апарати повітряно-плазмового різання,
 • інвертори аргонодугові,
 • класичні автомати та напівавтомати,
 • аксесуари та витратні матеріали для зварювання.

Кожен із наведених типів відповідає строгим критеріям експлуатаційної надійності, тривалості робочого ресурсу при великих навантаженнях, відмінними вольт-амперними характеристиками, що забезпечують швидкісний процес зварювання та високу якість одержуваних швів. Широка лінійка представлених агрегатів дозволяє підібрати оптимальне технологічне рішення для проведення зварювання в конкретних виробничих умовах (як у промислових масштабах, так і при виконанні дрібних ремонтних та монтажних робіт), з урахуванням характеристик робочої напруги, вологості та температури повітря, площі виробничої зони та ін.

Типи та характеристики

На українському ринку пристрої для зварювання представлені всіма сучасними типами інверторної та трансформаторної груп.

Трансформатори

Зварювальний апарат-трансформатор можна назвати "динозавром" у світі зварювання, т.к. саме такі моделі з'явилися найпершими та випускаються в удосконалених модифікаціях до сьогоднішнього дня в лінійці продуктів «Патон», «Дніпро-М» та «Kaiser». Трансформатор являє собою перетворювач електроструму та напруги, який на порядки підвищує струм, і одночасно знижує напругу з 220 вольтів до 27 на дузі. 

Сьогодні можна купити зварювальні апарати в Києві даного типу з покращеними експлуатаційними показниками, серед яких:

 • знижена вага, що досягається шляхом удосконаленої тепловідвідної системи та змінених параметрів намотування та сердечника;
 • можливість використання апаратів в умовах низьких температур та підвищеної вологості;
 • наявність електронних систем захисту та контролю.

Інвертори

Пристрої цього типу функціонують за принципом інвертування, напруги та електроструму. На відміну від трансформаторів, в інверторах реалізовано різноманітні цифрові перетворення. Завдяки цьому, інверторні апарати роблять процес зварювання простішим, тому що вони беруть на себе левову частку роботи зварювальника, економлячи час і енергію робочого циклу, забезпечуючи безпеку і високу якість зварних швів. До недоліків інверторів можна віднести вищу ціну, порівняно з трансформаторними пристроями.

Також зварювальне обладнання умовно ділиться на типи, з реалізації зварювальної дуги. Тут можна виділити:

 • Агрегати для зварювання штучними електродами (РДС або ММА) - найпоширеніший на сьогодні варіант. Плюси таких пристроїв: економічність, виконання робіт практично в будь-якому просторовому положенні, відсутність газових балонів, мобільність та компактність (якщо говорити про інвертори). До недоліків відносяться необхідність періодичного видалення зі зварювальних швів шлаку, невисока продуктивність.
 • Пристрої для аргонодугового зварювання (так званий режим TIG) - застосовуються для робіт електродом, що не плавиться, в середовищі аргону - інертного газу. Застосовується для високоякісного зварювання та отримання естетичних зварювальних швів. Переваги цього способу: робота з усіма металами та сплавами, акуратність швів, можливість ефективно зварювати тонкий метал, відсутність бризок у виробничому процесі. До мінусів можна віднести наявність кваліфікації у майстра, використання балона з аргоном, невисока продуктивність. Інвертори для аргонодугового зварювання представлені в лінійках всіх брендів - "Патон", "Kaiser", "Дніпро-М".
 • Напівавтомати в середовищі захисного інертного газу MIG/MAG – мають найбільшу продуктивність, не залишають шлак, виділяють мало диму. Мінуси: наявність газового балона, обмеження щодо застосування на відкритому повітрі.

Магазин SHURUPOVERT – комплексне рішення для наших клієнтів

Де купити зварювальний апарат, сьогодні не викликає труднощів. Але саме пропозиції від онлайн-магазину SHURUPOVERT дозволяють нашим покупцям не тільки купити в Україні

зварювальні апарати, а й отримати професійний технічний супровід у процесі вибору оптимальної моделі. Окрім самого зварювального обладнання, у нас завжди можна замовити

всі необхідні аксесуари: електроди, прутки присадочні, засоби індивідуального захисту та багато іншого.

Вам достатньо просто відвідати наш онлайн-магазин, щоб швидко знайти та придбати будь-які пристрої для зварювання, від універсальних до малогабаритних пристроїв та широкого переліку

комплектувальних.