8:00 - 20:00

Кошик порожній!

Напівавтомат зварювальний інверторний купити

Показати:
Сортування:
Ціна  4928 - 36400 грн
Виробник
Наявність
Зварювальний струм max
Макс. діаметр електрода (мм)
Напівавтомат зварювальний інверторний купити

Зварювальні напівавтомати – високоякісне зварювання за сучасними технологіями

 У сфері професійного зварювання з великим інтересом ставляться до нових моделей зварювальних напівавтоматів інверторного типу. Це обладнання дозволяє отримувати високоякісний шов при зварюванні тонколистових металів, що не завжди під силу пристроям інших типів. Тому купити зварювальний напівавтомат, нерідко виявляється єдиним, технічно правильним рішенням.

Напівавтоматичні пристрої для зварювання від торгових марок «Патон», «Дніпро-М» і «Кайзер», що зарекомендували себе, представлені широким спектром модифікацій в інтернет-магазині SHURUPOVERT. Можливість підібрати та купити зварювальний напівавтомат в Україні недорого, а також додаткові аксесуари та витратні матеріали є у кожного зайнятого у цій сфері спеціаліста.

Область застосування та принцип роботи напівавтоматичних агрегатів

Насамперед інтерес до того, щоб купити зварювання напівавтомат, виявляють кваліфіковані майстри, які регулярно працюють з тонколистовим металом. Тому у сфері кузовного ремонту та виробництва металовиробів малими товщинами (до 1 міліметра), це обладнання на сьогодні особливо популярне.

Основний принцип роботи апарату цього типу полягає в подачі спеціального тонкого дроту до елементів, що зварюються. Під впливом звареної електродуги дріт розплавляється і формує акуратний і міцний шов. Розігрівана робоча зона має невелику площу, завдяки чому зварювання виходить практично ювелірним, без перепалу металевих поверхонь, що зварюються. Тонкість і рівномірність шва досягається за рахунок подачі на оброблювану ділянку CO2.

Модифікації напівавтоматів

Зараз зварювальний напівавтомат можна купити в Україні в таких варіантах:

  • Metal Inert/Active Gas + Manual Metal Arc (MIG/MAG+MMA) – агрегати цього типу оснащуються байонетними роз'ємами та доукомплектовуються затискним приводом електрода. Технологія, реалізована в апаратах цієї серії, дозволяє зварювати металовироби не тільки в напівавтоматичному режимі з подачею дроту, а працювати стандартними електродами.
  • Metal Inert/Active Gas (MIG/MAG) – зварювання дротом у середовищі аргону (інертний газ) або вуглекислого (активного) газу. Напівавтомат зварювальний інверторний купити варто тим, хто часто працює зі сплавами алюмінію та різними марками сталей, у тому числі нержавійкою. Крім того, в режимі MAG допускається виконання зварювальних робіт із застосуванням дроту, що містить флюс, без використання аргону.

Плюси напівавтоматичних інверторів

Напівавтомат зварювальний інверторний купити в Україні рекомендується для професійних та напівпрофесійних робіт. Серед переваг цих агрегатів:

  • чистий та безшлаковий шов, який не вимагає видалення окалини,
  • стійкість до перепадів струму в електромережі дозволяє плавно подавати дріт,
  • полегшений розпал дуги, що забезпечується функцією Hot Start,
  • функція антизалипання дроту та електродів (Anti-Stick),
  • наявність євро рукава (байонетного роз'єму) основного рукава, що подає, і висновків під електрокабель з тримачем електродів,
  • зручність в експлуатації,
  • можливість придбати інверторний напівавтомат у широкому ціновому діапазоні.